Pastele Brulki

O mnie
Galeria 1
Galeria 2
Galeria 3
Jak zamówić?
Cennik
Ciekawostka
Księga gości
Linki
Kontakt

Witam serdecznie wszystkich gości :))

Nazywam się Aneta Leś i zajmuję sie malowaniem portretów na zamówienie.

Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskich Ci osób to dobrze trafiłeś !!!!

Z doświadczenia wiem, że ta wyjątkowa forma prezentu jaką jest portret bliskej osoby może sprawić ogromną radość i jest dobra na każdą okazję jak i bez okazji ot tak dla sprawienia komuś, kto jest miły Twemu sercu, przyjemności.

Moja przygoda z malowaniem zaczęła się zupełnie przypadkowo.
Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym. Ukończyłam resocjalizację na Uniwersytecie Śląskim i wlaśnie tuz po studiach trafiłam na staż w OHP. Tam, w ramach zajęć plastycznych z wychowankami, zetknęłam sie po raz pierwszy z pastelami i zaczęłam malować.

Na początku malowałam przede wszystkim pejzaże, niektóre z nich mozna zobaczyć w Galerii 2.

Portrety zaczęłam malować od czasu kiedy spróbowałam uwiecznić moją córeczkę i wlaśnie dzięki temu polubiłam portretowanie :))

Szczególną sympatią darzę właśnie portretowanie dzieci, ponieważ ich usmiechnięte twarzyczki są naprawdę wdzięcznym tematem obrazów.

Oczywiście portretuję również dorosłych :)

Najważniejsze jednak jest to, że malowanie portretów, pejzaży czy tez martwej natury sprawia mi ogromną przyjemność i wkładam w to całe moje serce, więc jeśli zdecydujesz się zamówić u mnie portret lub inny obrazek na pewno dołożę wszelkich starań abyś był zadowolony z mojej pracy.

Moje obrazki podpisuję pseudonimem Brulka :))