Pastele Brulki

O mnie
Galeria 1
Galeria 2
Galeria 3
Jak zamówić?
Cennik
Ciekawostka
Księga gości
Linki
Kontakt

A to najważniejsze informacje dla osób, które chcą zamówić wykonanie portretu :)
Portrety wykonuję w formacie A4 lub A3

Do wykonania portretu potrzebuję zdjęcia na wzór. Najlepiej jest je przesłać pocztą mailową lub w wyjątkowych wypadkach pocztą tradycyjną.

Mój adres mailowy znajdziesz klikając na KONTAKT.

Proszę pamiętać, że im wyraźniejsza osoba na zdjęciu i im większe zbliżenie twarzy,tym większe jestem w stanie oddać podobieństwo.

Zdjęcia tradycyjne otrzymane w celu zrobienia portretu oczywiście odsyłam.
Jeśli nie mogą się Państwo zdecydować z którego zdjęcia powinien być zrobiony portret a posiadacie zdjęcia w formie cyfrowej, proszę wysłać mi kilka swoich propozycji a ja ocenię, które będzie najlepsze do wykonania portretu.

Wysyłając zdjęcia proszę wybierać je rozważnie aby uniknąć sytuacji kiedy się okaże, że wybrałam akurat to, na którym osoba mająca być sportretowana nie jest do siebie podobna ;)

Proszę w przypadku składania zamówienia równiez brać pod uwagę,że mogę mieć w danej chwili sporo zamówień w trakcie realizacji. Czasami więc jestem zmuszona odmówić ,jeśli komuś będzie zależało na zbyt bliskim terminie realizacji. W związku z tym w miarę możliwości nie należy składać zamówienie w ostatniej chwili. Najbezpieczniej złożyć zamówienie z 2 tygodniowym wyprzedzeniem, lub wcześniej :)))

Po ustaleniu szczegółów zamówienia, proszę o dokonanie płatności z góry całości kwoty lub przynajmniej zaliczki na którą się umówimy. Wynika to z mojej ostrożności,ponieważ miałam niestety do czynienia ze zbyt wieloma naciągaczami .

Portret wykonuję po otrzymaniu przelewu na konto. W wyjątkowych przypadkach może się to zmienić ;) (np: w przypadku stałych klientów)

Po ukończeniu pracy, wysyłam zdjęcie portretu mailem w celu akceptacji.

Niestety w związku z powtarzającymi się sytuacjami nieuczciwosci ze strony klientów, zmuszona jestem wprowadzić zasadę nie wysyłania gotowych prac, nawet w przypadku krótkich terminów, bez otrzymania całej należności. Tylko po uregulowaniu przez zamawiającego całej kwoty nastąpi wysyłka.

Gotowe portrety wysyłam zawsze w antyramach z plexi dzięki czemu przesyłka jest bezpieczna i nie ulegnie pęknięciu lub rozbiciu co mogłoby nastąpić w przypadku normalnej antyramy ze szkła.

Portrety wysyłam w antyramach, ponieważ suche pastele są bardzo delikatne i nie oprawiony obrazek mógłby ulec zniszczeniu podczas wysyłki.


Wszystkie pytania proszę kierować na adres mailowy :)